GRUPA INFORMATYCZNA

Grupa Informatyczna zrzesza firmy działające na rynku od kilkunastu lat. Przez ten czas prowadzimy serwis oraz wykonujemy zlecenia w branży IT dla naszych stałych odbiorców oraz nowych Klientów.

Współpracujemy z producentem oprogramowania klasy ERP StreamSoft jako firma wdrożeniowo-serwisowa.

Na zlecenie naszych Klientów wykonujemy oprogramowanie w technologii .NET, PHP, Java.

 

CZYM SIE ZAJMUJEMY

Kompleksowa obsługa.

Oprogramowanie sprzedaż, magazyn, ksigowość uproszczona i pełna, środki trwałe, kadry i płace, ERP

Stworzymy oprogramowanie dedykowane dla twoejego rozwiązania. Zintegrujemy je z Twoim ERP.

Stworzymy kompleksowe narzędzia i strategię by wprowadzic twoje produkty do sprzedaży internetowej.

Stworzymy zarządzalną strone internetową. Łatwa w zarządzaniu, autorskie rozwiązania.

Uzywasz wielu programów w firmie? Zintegrujemy je ze sobą. Integracje z Ebay, Allegro, Amazon.

Zajmiemy się stworzeniem strategii promocji w internecie

Zintegrujemy wysyłki z przewoznikami. InPost, DHL, Poczta Polska i wiele innych.

Przeprowadzimy szkolenia Twoich pracowników.

Produkty

E-Commerce Streamsoft ERP Integrator

Narzędzie integrujące sprzedaż e-commerce z systemem ERP Streamsoft. System wspomaga realizację zamówień, płatności elektronicznych. System pracuje w trybie on-line lub off-line w przypadku braku połączenia z siecią.

E-Commerce PRESTOprint Integrator

Integracja sprzedaży elektronicznej z systemem obsługi drukarni. Narzędzie realizuje rozbudowaną technologię web-to-print. Dynamicznie konfigurowalne z poziomu sytemu PRESTOprint.

Platforma B2B Streamsoft ERP

W pełni bezobsługowa platforma opierająca się na systemie Streamsoft ERP. Umożliwia obsługę klientów B2B jak i B2C. Dane są pobierane w trybie live, umożliwiając użytkownikom dostęp do aktualnych stanów magazynowych, wystawionych dokumentów oraz płatności. Istnieje możliwe jest logowanie się wielu użytkowników dla jednego klienta z podziałem uprawnień do składania i akceptacji zamówień.

Portal Przedstawiciela Handlowego

Portal Przedstawiciela Handlowego dla PC Biznes umożliwia zdalne sprawdzanie stanów magazynowych, należności i zobowiązań klientów zalogowanego PH oraz sprawdzanie etapu realizacji i kompletności zamówień i dokumentów sprzedaży.

System kompletacji magazynowej

System pozwala na usprawnienie pracy magazynu oraz kolekcjonowanie informacji o przebiegu wydawania i przyjmowania towarów. Ewidencjonowany jest czas rozpoczęcia kompletacji, zakończenie oraz magazynier odpowiedzialny. Obsługa odbywa się za pomocą czytnika kodów paskowych. Poprawność kompletacji jest testowana na podstawie kontroli wagi paczki. Obecnie obsługiwane są wagi protokołu AP Angel oraz Radwag. System kompletacji pozwala także na ważenie produktów i zapamiętywanie wyników w bazie systemu ERP. Sytem współpracuje z programem Streamsoft ERP.

Platforma Destiny / Synchronizacje

Platforma pozwala realizaować oprogramowanie dedykowane dla nieszablonowych procesów w przedsiębiorstwie. Opracowujemy równiez rozwiązania do synchronizacji danych z różnych źródeł danych.

Nie masz produktów w koszyku.